Vádat emeltek hat ember ellen egy állami cég 2,5 milliárd forintos kölcsöne kapcsán Kecskeméten
Vádat emelt hat emberrel szemben a Bács-Kiskun Vármegyei Főügyészség egy állami cég két és fél milliárd forintos kölcsöne kapcsán indult bűnügyben – közölte a vármegyei főügyészség helyettes sajtószóvivője kedden az MTI-vel.